Hailey Bieber i jep fund thashethemeve që Justin nuk është "i mirë" me të

Mediale Vip

Hailey Bieber i jep fund thashethemeve që Justin nuk është "i mirë" me të

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 23:41
Hailey Bieber

Hailey Bieber po tallet me thashethemet e vazhdueshme në lidhje me martesën e saj me superyllin e popit Justin Bieber dhe trajtimin e tij ndaj saj gjatë viteve, shkruan dailymail.

Gjatë një bisede në emisioni e Demi Lovato, modelja 24-vjeçare hodhi poshtë akuzat e ngritura kundër Justin, së bashku me përshkrimet e marrëdhënies së tyre.

"Unë mendoj se një nga gjërat më të mëdha është që ju duhet të dini se cila është e vërteta pas gjithçkaje. E dini, ka kaq shumë rrëfime që sillen rreth meje, rreth tij, rreth nesh së bashku, "filloi Hailey.

Madje ka zëra që Justin e keqtrajton atë. Por Hailey, i mohon të gjitha këto thashetheme.

"Ekziston një tregim i cili thotë:" Justin nuk është i mirë me të dhe se ai e keqtrajton atë, dhe unë jam ashtu, është aq larg nga e vërteta, dhe është e kundërta e saj. "

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat