Linda Halimi bën ndërhyrje estetike tek të pasmet, sjell pamjet

Mediale Vip

Linda Halimi bën ndërhyrje estetike tek të pasmet, sjell pamjet

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 13:26
Linda Halimi

Linda Halimi ka befasuar të gjithë teksa ka treguar ndërhyrjen estetike që ka bërë.

Linda ka operuar të pasmet ku sot ka hapur një pyetësor në instagram dhe ndjekësit i kanë adresuar pyetje të shumta rreth kësaj ccështje.

Mes të tjerash ajo ka treguar se e ka të ndaluar të ulet deri në 5 javë, por që e ka të lejuar 5-10 minuta.

Ajo po ashtu është kritikuar që e bëri një ndërhyrje të tillë duke i thënë ndjekësit se ishte mirë edhe pa këtë ndërhyrje.

Derisa Linda ka treguar se e bëri këtë veprim pasi që askush nuk është perfekt e madje as ajo.

Ndryshe, ajo ka dhënë shumë detaje tjera rreth operacionit duke u përgjigjur me transparencë dhe sinqeritet të madh.

Theksojm se operacioni që është ndër më të rrezikshmit në kirurgjinë estetike ka zgjatur rreth dy orë e gjysmë teksa gjatë tij, Linda ka qenë në narkozë.

Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat