Nëse Elita do të bënte një tatuazh, ja për kë do të ishte

Mediale Vip

Nëse Elita do të bënte një tatuazh, ja për kë do të ishte

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 15:30
Elita

Elita Rudi është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Ajo tash e disa vite është larguar nga ekrani duke iu përkushtuar kështu familjes së saj, ajo është nënë e dy fëmijëve Zërit dhe Botës.

Çdo postim i saj në rrjete sociale komentohet shumë dhe merr vëmendjen e të gjithëve dhe kjo ndodhi edhe së fundmi.

Elita ka postuar disa pyetje me disa numra dhe ndjekësit sipas numrit do ia bënin edhe pyetjen.

Eita u përgjigj në shumicën prej tyre dhe ajo që ra në sy ishtë një pyetje që iu bë moderatores.

“Nëse do e bëje një tatuzah, për kë do të ishte?”.

Moderatorja u përgjigj duke e postuar një foto të një tatuazhi shumë të bukur. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat