Bora Zemani në lidhje me Atdheun? Moderatorja zbulon çdo gjë

Mediale Vip

Bora Zemani në lidhje me Atdheun? Moderatorja zbulon çdo gjë

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 23:40
Bora dhe Atdheu

Pas ndarjes nga Donald Veshaj, Bora ka renë në qendër të vëmendjes.

Ka kohë që nëpër media është përfolur një lidhje dashurie mes saj dhe Atdheut.

Këtë ka vendosur ta sqarojë duke hapur një pyetësor në Instastory.

Ajo u pyet se a është në lidhje duke thënë se është 100% single.

“100% single! E fokusuar teresisht tek Arbori dhe puna!”, u shpreh ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat