Lindsey Pelas vë në fokus gjoksin e bujshëm në foton e publikuar

Mediale Vip

Lindsey Pelas vë në fokus gjoksin e bujshëm në foton e publikuar

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 00:33
Lindsey Pelas

Lindsey ka pozuar për rrjete sociale.

Lindsey Pelas është ndër emrat më të komentuar në rrjete sociale, për paraqitjet provokuese.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mbledh më shumë se 8 milionë ndjekës, ku edhe publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo karriera.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka shfaqur pamje ku shihet teksa pozon joshëse me veshjen ngjyrë portokalli që i theksonte asaj linjat trupore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat