Adele bën twerk në dasmën e shoqes

Mediale Vip

Adele bën twerk në dasmën e shoqes

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 13:57
Adele

Ylli i popit Adele, 33 vjeçarja, tregoi lëvizjet e saj mbresëlënëse në dasmën e shoqes., ku ajo ndoqi ritmin me të dashurin Rich Paul.

Adele mahniti fansat teksa u fut me një fustan glamour në dyshemenë e vallëzimit në dasmën e një shoku, shkruan mirror.

Prodhuesi i hitit Hello, 33 vjeç, i la flokët dhe tregoi lëvizjet e saj mbresëlënëse ndërsa po festonte me të dashurin Rich Paul për të festuar basketbollistin amerikan Anthony Davis që lidhi kurorëzimin me partnerin e tij Marlen P.

Në një seri videosh nga bashi i mbushur me yje, Adele mund të shihet teksa del në dysheme teksa mban një gotë verë dhe vallëzon me entuziazëm.

Nëna e një fëmije u vesh me një fustan të zi dhe të bardhë Schiaparelli Haute Couture në dysheme, e krijuar nga stilisti Daniel Roseberry, e plotësuar me mëngë të mëdha të bardha të fryra.

Shtëpia luksoze e modës italiane ndau një imazh të këngëtares fituese të çmimeve në llogarinë e tyre në Instagram, duke treguar Adele duke goditur një pozë në disa imazhe.

Adele përfundoi pamjen e saj mbresëlënëse me flokët e saj në një stil elegant dhe veshë të pazakontë prej ari, të cilët shfaqnin perla të mëdha të varura në fund të dhëmbëve të artë të rremë.

Ajo gjithashtu i çmendi 39.5 milionë ndjekësit e saj kur e bëri marrëdhënien e saj me agjentin sportiv 39-vjeçar amerikan në Instagram, duke ndarë një fotografi të ëmbël bardh e zi të tyre së bashku në dasmë.

Krijuesi i hitit “Rolling in the Deep” u përqafua me njeriun e ri të pasur në foto, e cila është bërë në pikturën e dasmës.

Çifti më në fund doli publikisht me romancën e tyre në korrik, kur u panë duke marrë pjesë në Finalet e NBA në Phoenix, Arizona.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat