Elita ndan disa foto nga dita e dasmës me Gjikon

Mediale Vip

Elita ndan disa foto nga dita e dasmës me Gjikon

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 15:21
Elita me familje

Elita Rudi ka shkëlqyer në ditën më të rëndësishme të jetës.

Ajo përmes disa imazheve që ka freskuar në instagramin e saj, shihet që ka qenë përrallore me kombinimin që ka bërë tek vetja.

Duke u njohur gjithmonë si një femër me stil të dalluar, këtë gjë Elita e dëshmon në shumë momente.

Me këto foto ajo shihet se në çdo detaj ka bërë kombinim perfekt.

Theksojmë, Gjiko dhe Elita tani janë prindër të dy fëmijëve.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat