Sellma tregon se cili është gabimi që bëjnë femrat në grim

Mediale Vip

Sellma tregon se cili është gabimi që bëjnë femrat në grim

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 17:24
Sellma

Sellma është njëra ndër grimeret më të mira dhe më profesioniste në punën e saj.

Ajo kur e gimos ndonjë vajzë patjetër ëe paraqitja e saj do të jetë e mrekullueshme dhe do të jetë në qendër të vëmendjes.

Në një intervistë është pyetur se cili është gabimi që bëjnë femrat më së shumti kur vendosin grim, dhe ajo është përgjigjur se gabimi kryesor qëndron tek vendosja e produkteve vend e pa vend.

Ajo në kohë pandemie ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke shpërndarë informacione rreth grimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat