Bardhi dhe Azet nesër me këngë të re

Mediale Vip

Bardhi dhe Azet nesër me këngë të re

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 17:51
Foto ilustrim

Dy artistët e njohur shqiptarë, Bardhi dhe Azet, kanë paralajmëruar prej kohësh projektin e ri muzikor.

Ata po vazhdojnë t’i mbajnë të azhurnuar fansat rreth asaj se kur do të publikohet ky bashkëpunim.

Së fundmi u bë e ditur se kënga e tyre e quajtur “Jeta Jem” do të lansohet nesër në mesnatë (e enjte).

“Bardhi x Azet – Jeta Jem, nesër 23:59”, ka shkruar Bardhi në një postim të publikuar në InstaStory.

Kjo ndërkaq është kënga e tretë e albumit të ri të Bardhyl Idrizit (emri i vërtetë) – nga i cili i ka sjell dy projekte.

“A je” dhe “Emanuela” në duet me Alketën – janë dy nga prurjet që i ka kompletuar edhe nga ana vizuale dhe që tani kanë mbledhur miliona shikime në YouTube.

Përkundër konkurrencës së madhe në treg, Bardhi po vazhdon të jetë ndër të preferuarit e publikut

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat