Dy konkurrentët nga Kosova përplasen keq mes veti

Mediale Vip

Dy konkurrentët nga Kosova përplasen keq mes veti

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 22:39
Foto nga vendi i ngjarjes

Programi “Përputhen”, çdoherë po vijon duke u bërë më interesant dhe e gjitha kjo si arsye e debateve të forta mes konkurrentëve.

Së fundmi, situata ka eskaluar mes Edit dhe Bashkimit të cilët kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin, ata madje u ngritën në këmbë, ku djemtë e tjerë reaguan menjëherë për t’i ndarë.

Debati i tyre ka shkuar deri në atë masë sa që edhe është ndërprerë edhe emisioni.

Ndërkohë, nuk dihet se çka do të ndodh në vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat