E pyesin se a është Genta me barrë, Big Mama jep përgjigjen epike

Mediale Vip

E pyesin se a është Genta me barrë, Big Mama jep përgjigjen epike

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 20:39
Genta Ismajli dhe Big Mama

Këngëtarja Big Mama po qëndron në Turqi, siç bën shpesh.

Mbrëmjen që lamë pas ajo është takuar me kolegen e saj Gentën dhe partnerin, Ustan.

Në një natëtipike Stambolli nuk mungonte çaji por rrjedhimisht as pyetjet e fansave.

Një nga ndjekësit e Big Mamës e ka pyetur nëse Genta është shtatzënë, siç raportohet!

Me natyrën e saj sportivedhe plot humor, përgjigja e Bigit ka qenë si gjithnjë, epike.

“Nuk jam gjinekolog” – është shprehur ajo.

Genta në fakt është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat