Tayna në Paris, thekson linjat joshëse të trupit para pasqyrës

Mediale Vip

Tayna në Paris, thekson linjat joshëse të trupit para pasqyrës

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 23:46
Tayna

Tayna po e shijon në maksimum kohën e lirë, pas angazhimeve të shumta gjatë sezonit të verës.

Reperja e njohur nga Prizreni sot (e shtunë), ka udhëtuar drejt Francës, ndërsa përveç pamjeve të qytetit të Parisit, ajo nuk ka hezituar të provokoi fansat me poza para pasqyrës.

24-vjeçarja nuk kursehet kur janë në pyetje postimet që zgjojnë vëmendjen e publikut, dhe njëjtë ka vepruar edhe kësaj radhe.

Reperja e suksesshme shqiptare duket tërheqëse në një InstaStory, ku shihet e veshur me një këmishë dhe pantallona të shkurtër ngjyrë kafe, të kombinuara me një palë çizme të gjata me taka.

Tayna theksoi linjat dhe të pasmet para mbi 1.5 milionë fansave të saj që numëron në Instagram.

Ndryshe, kënga e fundit e Doruntina Shala (emri i vërtetë) është “Taka” e vizuelizuar edhe me videoklip, ndërkohë reperja aktualisht është duke punuar për realizmin e një albumi. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat