“Më puthi!”/ Fotografi shqiptar Fadil Berisha rrëfen eksperiencën e punës me Sharon Stone

Mediale Vip

“Më puthi!”/ Fotografi shqiptar Fadil Berisha rrëfen eksperiencën e punës me Sharon Stone

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 18:22
Fadil Berisha

Fotografi shqiptar, Fadil Berisha ka rrëfyer disa prej eksperiencave me personat më të famshëm në botë në E Diell.

Ai theksoi se kur takohesh me të famshmit duhet të jesh i sigurt dhe vetëbesim dhe nuk duhet të shfaqësh nervoziëm.

Fotografi tregoi eksperiencën e punës me aktoren e famshme Sharon Stone.

“E kanë edhe pjesën që nuk duhet me i pas frikë, duhet me qenë i sigurt me veten. Kur erdhi i thash që të fotografoja pjesën e famshme të atij filmit. në fillim tha jo se s’jam më ashtu, por pranoi në fund. Kur mbaroi më puthi në të dyja faqet”, tha Berisha.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat