Rina bën edhe një ndryshim në pamje

Mediale Vip

Rina bën edhe një ndryshim në pamje

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 21:54
Rina Balaj

Rina ka bërë edhe një ndryshim të ri.

Derisa dje ajo u shfaq me flokë të gjata e bionde sot Rina është shfaqur krejt ndryshe.

Rep artistja kosovare si duket nuk e pëlqeu veten si bionde, ndaj ajo preu flokët dhe i ngjyrosi me nuance pink.

Rina e dëshmoi edhe njëherë se është e dhënë pas ndryshimeve të cilat i ndan për ndjekësit e saj.

Kujtojmë se ajo është në lidhje me reperin Sini Boy, ku bashkë kanë edhe shumë bashkëpunime.

Pëndryshe, “Addiction” është kënga më e re që solli Rina.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat