Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo e refuzon

Mediale Vip

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo e refuzon

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 19:07
Ada

Edi në puntatën e sotme po del të jetë konkurrenti më i përfolur.

Pas përballjes me Bashkimin, ai ka kërkuar edhe një përballje tjetër por kësaj radhe me njërën prej vajzave.

Ai ka kërkuar një takim 4 minutësh me Adën, por ajo e ka refuzuar duke thënë se nëse do ishte dikush që duhej ti kërkonte falje e para do ishte ajo.

Po ashtu Ada u tregua kokëfortë duke theksuar edhe njëherë me ton të qartë se ajo ka mbyllur gjithçka me Edin.

Ndërkohë Edi tregoi se me Mikelë ka biseduar dhe i ka kërkuar falje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat