Luana Vjollca ju tregon fansave për surprizën që po përgatit për ta

Mediale Vip

Luana Vjollca ju tregon fansave për surprizën që po përgatit për ta

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 12:43
Luana Vjollca

Luana Vjollca këtë sezon nuk do të jetë pjesë e Top Channel.

Duke marrë me qindra mesazhe gjatë ditë se ajo po i mungon publikut dhe duke e pyetur se kur do të nis emisionin Shiko kush Luan ajo ka sqaruar njëherë e mirë çdo gjë.

Luana ka treguar se do të punojë në një emision personal të cilin shumë shpejt do ta shihni në ekran.

Ajo i ka falenderuar të gjithë për dashurinë dhe përkrahjen e vazhdueshme që ka pas në formimin e saj të karrierës.

Kujtojmë se Luana është në lidhje dashurie me biznismenin kosovar Krenar Qoqajn, ku ditë më parë u raportuar se moderatorja ka blerë një vilë luksoze në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat