Artisti kalifornian këndon këngën e Dafina Zeqirit

Mediale Vip

Artisti kalifornian këndon këngën e Dafina Zeqirit

Nga: Maksim Gjoka Më: 28 shtator 2021 Në ora: 19:19
Tamim

Qëllimi i tij ka qenë për paqe dhe muzika që nuk njeh kufinj apo shtet.

Po flasim për artistit Tamim i cili ka sjellë një super projekt ku është një mix i këngëve të njohura në botë.

Ai i sjell të interpretuara mjaft mirë e ku na bie në sy edhe kënga e artistes së njohur shqiptare Dafina Zeqiri e ku Tamin e këndon dhe e shqipton mjaft bukur.

"International Mash Up 2" quhet ky projekt i këngëtarit që jeton në Kaliforni dhe ka bashkëpunuar sërish me Dj. e njohur shqiptar Dj.Adillo.

Projekti sapo është publikuar dhe po pritet mkaft mirë ku ka dhe një klip të bukur.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat