Kjo është doktoresha më e bukur në Kosovë që po bën namin në rrjetet sociale

Mediale Vip

Kjo është doktoresha më e bukur në Kosovë që po bën namin në rrjetet sociale

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 08:49
Dorentina Kukaj

Dorentina Kukaj është dermatologia estetike më e njohur dhe prestigjioze në Kosovë, që gjen zgjidhje për shumë probleme dermatologjike dhe estetike.

Dorentina Kukaj që është sinonim i profesionalizmit, por edhe elegancës e bukurisë, është shndërruar në një nga emrat më të afirmuar të kësaj fushe.

Ndërkohë, ne faqen e Dorentina Kukaj në Instagram, shohim një galeri të tërë fotosh nga angazhimet e saj profesionale.

Portreti familjar i doktoreshës së pashme, duket perfekt.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat