Dhurata që Ramushi i bëri Anitës për ditëlindjen e saj

Mediale Vip

Dhurata që Ramushi i bëri Anitës për ditëlindjen e saj

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 21:22
Anita dhe Ramushi

Ajo sot feston ditëlindjen.

Dhe, natyrisht se Anita ka marrë një dhuratë nga bashkëshorti i saj.

Ramush Haradinaj ka vendosur ta gëzojë bashkëshorten e tij me një buqetë të madhe trëndafilash me ngjyrë të kuqe,

Anita e ka postuar dhuratën në storien e saj në Instagram ku ka shkruar: “Me dashuri nga burri”.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat