Deputetja Adriana Matoshi ka një kërkesë të çuditshme!

Mediale Vip

Deputetja Adriana Matoshi ka një kërkesë të çuditshme!

Më: 14 tetor 2021 Në ora: 09:42
Adriana Matoshi

Deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi, ka publikuar një fotografi në Instastory

Në mbishkrimin e fotografisë, Matoshi ka një kërkesë interesante për Zotin.

Në foton e publikuar, ajo ka përdorur një filtër në Instagram, dhe do donte që ashtu si në foto, ta shohin të gjithë.

“O Zot boni sytë e njerzve me këtë filter kur më kqyrin mu! Amin.”, ka shkruar Matoshi.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat