“Me çiftin ma të mirë”, thotë Adriana Matoshi për Arben Vitinë dhe gruan e tij

Mediale Vip

“Me çiftin ma të mirë”, thotë Adriana Matoshi për Arben Vitinë dhe gruan e tij

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 09:32
Adriana Matoshi

“Me çiftin ma të mirë, i dua”.

Kështu ka shkruar deputetja Adriana Matoshi, në fotografinë krah Arben Vitisë dhe bashkëshortes së tij.

Aktorja mbrëmë ishte bashkë me çiftin në një lokal, ku edhe u fotografuan.

Image

Arben Vitia kandidon për kryetar të Prishtinës nga Lëvizja Vetëvendosje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat