Ky është i eliminuari i parë nga shtëpia e “Big Brother Vip”

Mediale Vip

Ky është i eliminuari i parë nga shtëpia e “Big Brother Vip”

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 23:40
Elhaid Cufi

Banori i parë VIP që ka vazhduar qëndrimin në shtëpinë e ‘Big Brother’ ka qenë Sabiani.

Pas tij, banorët që kanë vazhduar lojën ishin Beniada, Sheila dhe Arditi.

Banori që ka lënë përfundimisht lojën dhe shansin për të fituar çmimin e madh ishte Elhaid Cufi.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat