Lori Hoxha i dedikon një letër të ndjerë të atit në ditën e lindjes

Mediale Vip

Lori Hoxha i dedikon një letër të ndjerë të atit në ditën e lindjes

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 16:52
Lori Hoxha me babain e saj

Sot bëhen 14 ditëlindje pa Dritan Hoxhën në këtë botë dhe postimet në kujtim të tij kanë qenë të shumta, por ai i Lorit, si një letër dedikuar të atit ishte më prekësi.

“Koha me ty dhe koha pa ty u barazua këtë vit. Unë do jetoj gjithë jeten me mallin tënd dhe mirënjohjen (por dhe keqardhjen) qe askush ne vitet në vazhdim nuk pati ndikimin tënd tek unë dhe jo vetëm”, shkroi Lori poshtë fotos së babait dhe krah letrës për të.

Në letrën për Tanin, Lori numëroi gjithçka po ndodh me familjen e saj sikur të ishte duke i treguar një histori babait të saj dhe në fund shkruan:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

“….të ndjek në çdo hap e të kopjoj sikur je influenceri im i preferuar. Më mungon çdo ditë, e të kujtoj çdo ditë. Ti këtëe di se s’je shumë larg. Gëzuar ditëlindjen cutie”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat