Jehona Sopi feston ditëlindjen, mbush shtëpinë me musafirë

Mediale Vip

Jehona Sopi feston ditëlindjen, mbush shtëpinë me musafirë

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 16:06
Jehona Sopi

Jehona Sopi sot feston ditëlindjen e saj të 41-të.

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, që viteve të fundit nuk ka qenë shumë aktive në tregun muzikor ka vendosur që këtë ditë speciale ta festojë me familjaret dhe miket e saj të ngushta duke organizuar një festë në shtëpinë e saj.

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, që viteve të fundit nuk ka qenë shumë aktive në tregun muzikor ka vendosur që këtë ditë speciale ta festojë me familjaret dhe miket e saj të ngushta duke organizuar një festë në shtëpinë e saj.

I vetmi mashkull i pranishëm ishte Neki Emra që argëtonte vajzat në këtë super party.

Image
Image
Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat