Beniada: Më pëlqente Elhaidi, kam pasur një tërheqje

Mediale Vip

Beniada: Më pëlqente Elhaidi, kam pasur një tërheqje

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 19:50
Beniada

Beniada, modelja bukuroshe e ‘’Big Brother Vip’’ është aluduar shumë për marrëdhëniet dhe simpatitë që ka krijuar me banorë e tjerë të shtëpisë.

Pëlqim të hapur për të shfaqi Arditi, i cili ndau për më shumë se 10 ditë edhe të njëjtin krevat me të.

Nga ana tjetër banorët dhe publiku kanë dyshuar shpesh herë se diçka më shumë se sa miqësore mund të ndodhë mes Donaldit dhe Beniadës.

Sot, teksa po bisedonte me Palomën, Beniada tha se as Donaldin dhe as Arditin nuk i sheh si opsione për të kaluar marrëdhënien në një fazë të re.

‘’Unë nuk jam sipërfaqësore, unë shoh karakterin. Prsh dua të them që me Elhaidin kam pasur një tërheqje nga ana e temperamentit dhe tipit që ai kishte ‘’,- u shpreh Beniada.

Kjo deklaratë vjen menjëherë pasi Elhaidi la shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat