Linda Halimi tregon pjesët intime më shumë seç duhet në rrobat e ngjitura pas trupit

Mediale Vip

Linda Halimi tregon pjesët intime më shumë seç duhet në rrobat e ngjitura pas trupit

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 19:46
Linda Halimi

Këngëtarja shqiptare ka pozuar joshëse për rrjete sociale.

Lindita Halimi, është njëra ndër këngëtaret e dashura të publikut mjaft e talentuar.

Ajo është mjaft aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale. Këngëtarja me imazhet e fundit ka treguar se vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret shqiptare me fizikun më seksi.

Linda së fundi ka postuar fotografi joshëse duke theksuar linjat e reja trupore, e veshur me rroba të ngjitura pas trupit, por një detaj tjetër morri vëmendjen e ndjekësve.

ImageRrobat e ngjitura pas trupit i theksuan edhe pjesët intime këngëtares, teksa kjo gjë bëri që ajo të komentohej mjaft shumë nga fansat e saj.
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat