Ledjana pozon me veshje provokuese

Mediale Vip

Ledjana pozon me veshje provokuese

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 15:02
Ledjana

Ledjana është njëra ndër ish-konkurrentet më të komentuara të emisionin më të shikuar në vend “Përputhen”.

Pas largimit nga emisioni ajo u përfol edhe më shumë për jetën e saj private e shumëçka tjetër.

Çdo postim i saj në rrjete sociale padyshim se kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet nga të gjithë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, Ledjana ka postuar një foto ku duket mjaft provokative, të veshur ka një bluzë të tejdukshme.

Kjo e ka bërë të duket mjaft seksi dhe po, mund të themi se ajo po duket shumë bukur. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat