Një këshillë nga Kallashi

Mediale Vip

Një këshillë nga Kallashi

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 22:06
Donjeta Kasumi

Donjeta Kasumi e njohur për publikun si kallashi, ka treguar se është besimtare në zot dhe bënë lutje.

Së fundi, ka dhënë një këshillë të tillë që ka të bëjë me lutjet.

Vallëtarja ka shkruar një status në InstaStory ku ka këshilluar ndjeksit e saj të bëjnë lutje edhe në telash por edhe n gëzim.

Mos u lutni vetëm kur jeni në telashe, lutuni edhe kur jeni mirënjohës”, ka qenë shkrimi i kallashit.

Kjo nuk është hera që ajo bënë statuse të tilla ku tregon se bënë falënderim dhe lutjë të tilla pas qdo gjëjë që i ndodh asaj.

Ndryshe, ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri por që në rrjetet sociale nuk mungonë dhe është mjaft aktive.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat