Wanda dhe Mauro Icardi rikthehen më të dashuruar se kurrë

Mediale Vip

Wanda dhe Mauro Icardi rikthehen më të dashuruar se kurrë

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 16:44
Mauro dhe Wanda

Mauro Icardi shkroi një mesazh emocional në Instagram pak ditë më parë për gruan e tij, Wanda Nara, pasi dyshja u ribashkuan pas një ndarjeje të shkurtër.

Sulmuesit të Paris Saint-Germain iu dha leja për të munguar në ndeshjen vendimtare të skuadrës së tij në Ligën e Kampionëve kundër RB Leipzig dhe gjithashtu mungoi në dy seanca stërvitore pas një ndarje tipike publike nga Wanda, i cili është gjithashtu agjentja e tij.

Por çifti i famshëm duket se i ka rregulluar gjërat të dielën dhe Icardi tregoi mirënjohjen ndaj gruas së tij për angazhimin në lidhjen e tyre pasi ajo e kishte akuzuar atë për tradhti ndaj tij një ditë më parë.

“Faleminderit dashuria ime që vazhdoni të besoni në këtë familje të bukur, faleminderit që je motori i jetës sonë. Të dua”, ka shkruar Icardi në postimin në Instagram.

Çifti janë prindër të dy vajzave, ndërsa Wanda ka edhe tri djem nga martesa e saj e parë me Maxi Lopez.

Icardi, 28 vjeç dhe Wanda, 34 vjeç, janë martuar që nga viti 2014.

Ata u takuan së pari përmes Maxi Lopez, i cili ishte mik i ngushtë me Icardin në Sampdoria për shkak të faktit se ata ishin dy argjentinasit që luanin për klubin italian.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat