Lansohet “Mëkati jem” nga Geasy, Xhensila dhe Majk

Mediale Vip

Lansohet “Mëkati jem” nga Geasy, Xhensila dhe Majk

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 18:37
Xhensila, Geti dhe Majk

Treshja e njohur kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor.

Geasy, Xhensila dhe reperi tjetër i njohur për publikun shqiptar, Majk po sjellin bashkëpunimin muzikor së shpejti.

Kënga titullohet “Mëkati jem” e cila erdhi e vizualizuar edhe me videoklip.

Miks masteri u punua nga Bigdeal Records ndërsa tekstin e shkroi Geasy dhe Majk.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat