Ada dhe Antonia fillojnë me ‘thumba’ për njëra tjetrën

Mediale Vip

Ada dhe Antonia fillojnë me ‘thumba’ për njëra tjetrën

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 19:11
“Përputhen”

Ada dhe vajza e re e “Përputhen” nuk po gjejnë një gjuhë të përbashkët.

Në këtë episod të “Përputhen”, Antonia dhe Ada kanë hedhur ‘thumba’ për njëra tjetrën.

Antonia ofendoi Adën duke i thënë se ajo nuk duket si tipi që lexon as kopertinën e librave, ndërsa konkurrentja në fjalë i tha Antonias se ajo e ka gabim shumë.

Kjo gjë bëri që Ada të qeshte me ironi duke iu drejtuar Antonias se ajo nuk ka nevojë as të flasë për të, dyshja kanë pasur takim me Brunon dhe si duket kjo gjë qoi në xhelozi mes tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat