Pse u largua nga “Top Channel”? Përgjigjet Luana në një postimi të Kidës

Mediale Vip

Pse u largua nga “Top Channel”? Përgjigjet Luana në një postimi të Kidës

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 21:06
Kida dhe Luana

Kida së shpejti do të vijë me projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja ka zbuluar titullin e këngës ‘’Pse ike’’ duke e paralajmëruar edhe sot përmes disa imazheve të reja që publikoi në rrjete sociale.

Titullit të këngës i është përgjigjur Luana Vjollca dhe bëri të gjithë të qeshin përfshi edhe vet këngëtaren.

“Ika pra mooo, mos ma bëni më këtë pyetje”, shkruan Luana, duke sqaruar më poshtë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat