Teuta ndryshon nuancën e flokëve

Mediale Vip

Teuta ndryshon nuancën e flokëve

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 21:38
Teuta

Teuta Krasniqi gjithmonë mbetët një emër i njohur në mediat rozë.

Duke qenë fytyrë e njohur, çdo imazh i saj kalon në lajm.

Këtë herë, në imazhin e publikuar ajo vërehet që ka ndryshuar nuancën e flokëve, e që duket shumë ndryshe.

Për më shumë, shikojeni se si duket.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat