Agnesa gjen disa qenush, i merr dhe i çon në shtëpi

Mediale Vip

Agnesa gjen disa qenush, i merr dhe i çon në shtëpi

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 23:57
Agnesa Vuthaj

Modelja Agnesa Vuthaj, ka bërë një gjest human.

Ajo ka gjetur në rrugë 5 qenush, të cilët i ka strehuar në shtëpinë e saj.

Agnesa në grupin për kafshët ka publikuar imazhe të qenushëve duke treguar që dy prej tyre i ka dhënë për adoptim ndërsa edhe dy të tjerë po i jep për adoptim

Gjithashtu ka shtuar se qenushët janë vaksinuar me dozën e dytë dje dhe janë të këndshëm, të zgjuar dhe të butë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat