Fifi dhe Graniti nuk i rezistojnë njëri-tjetrit: Vdiqa të të puth

Mediale Vip

Fifi dhe Graniti nuk i rezistojnë njëri-tjetrit: Vdiqa të të puth

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 12:26
Fifi dhe Graniti

Afrimiteti mes Fifit dhe Granitit sa vjen e rritet. Dyshja flenë afër me njëri-tjetrit dhe së fundmi kanë shkëmbyer fjalë dhe shikime romantike.

Fifi i ka shprehur dëshirën e madhe për ta përqafuar, ndërsa Graniti për ta puthur.

Fifi: Je shumë i mirë

Graniti: Edhe ti

Fifi: Ti je më i mirë se unë

Graniti: Jo, ti je më e mirë dhe më e kujdesshme

Fifi: Vdiqa me të përqafu

Graniti: Edhe unë ty me të puç (puth)

Fifi: (qesh)

Graniti: Duhet të kemi durim

Në fund ata kanë shtrënguar duart me njëri-tjetrin dhe kanë fjetur ashtu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat