Remzia me nusen me fustana të njejtë

Mediale Vip

Remzia me nusen me fustana të njejtë

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 15:06
Remzia me nusen

Remzie Osmani në shumë raste barazohet me nusen e saj, duke mos treguar vitet që ka.

Me përkushtimin e madh që ka në paraqitjen fizike, gjithmonë bën dritë me imazhet e ndryshme që publikon.

Shumë herë e dëshmojnë që kanë raporte superiore bashkë me nusen, ku në këtë imazh shihen me fustana gati të njejtë.

Nuse e vjehërr shkëlqejnë dhe duken zonja të rënda.

Për më shumë, e dëshmojnë imazhet në vijim.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat