Njihuni me Dondonii, gati projekti i ri muzikor

Mediale Vip

Njihuni me Dondonii, gati projekti i ri muzikor

Nga: Maksim Gjokaj Më: 21 tetor 2021 Në ora: 19:10
Dondonii

Në muzikë ai njihet si Dondonii e ndërsa emri i tij i vërtetë është Liridon Krasniqi.

Djaloshi plot talent jeton në Zvicër por me origjinë është nga Prishtina dhe nuk ka pak por plot 16 vite që merret me muzikë.

Ai luan hip hop por ia thotë më së miri këngëve për dashni.

Ne mësojmë se Dondonii pritet të sjellë një super projekt ku muzikën e ka krijuar vetë ai e ky projekt do të vijë me klip gjatë muajjit nëntor.

Artisti megjithëse jeton në Zvicër synimi i tij është vetëm tregu shqiptar dhe jo ai i huaj.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat