Shikoni se çka bën Kjevina Kthella pasi është ftohur koha

Mediale Vip

Shikoni se çka bën Kjevina Kthella pasi është ftohur koha

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 22:36
Kjevina Kthella

Modelja shumicën e kohës e ka kaluar në pushime.

Dubai ka qenë destinacioni i saj i preferuar e cila ndante edhe postime nga atje.

Kejvina, publikonte imazhe joshëse duke venë në dukje tiparet e saj të bukura trupore në bikini të ndryshme.

Megjithatë, siç duket i ka përfunduar koha për tu ekspozuar e kjo mund të dallohet qartë në postimin e saj të fundit.

Modelja shqiptare, ka publikuar fotografi teksa shihet e veshur me veshje të trashë e kjo si pasojë e ftohjes së kohës.

Ndryshe, me gjithë këtë imazhe të saj nuk mund të dyshohet se Kejvina mund të shfaqet sërish e zhveshur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat