Bora Zemani hyn sonte në BBV me një mesazh për Donaldin

Mediale Vip

Bora Zemani hyn sonte në BBV me një mesazh për Donaldin

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 13:19
Bora Zemani, Donald Veshaj

Emra mjaft të diskutuar si brenda, por edhe jashtë shtëpisë së Big Brother Albania, javën e fundit, kanë qenë Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj.

U dyshua se dyshja mund të kenë diçka mes vete, ani pse këngëtarja mikesha më e mirë e Semit, dhe Donaldi, ish i dashuri i Bora Zemanit.

Në promon e spekaklit që jepet sonte, është bërë e ditur se moderatorja Bora Zemani do të futet brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë në lidhje dashurie për tri vite, por që çifti i dha fund marrëdhënis vetëm 5 muaj më parë.

Ditë më parë, Donaldi u shpreh se shpesh e merr malli, dhe se arsyeja e ndarjes nuk ka qenë se ata nuk duheshin, por thjesht ishin bërë shumë gjëra

bashkë.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat