Enca shfaq gjoksin

Mediale Vip

Enca shfaq gjoksin

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 00:55
Enca

Këngëtarja Enca Haxhiu ka treguar qysh para disa dite që ajo është në Dubai ku edhe po i kalon disa ditë atje

Derisa ajo para disa dite kishte treguar se ka shkuar në “qytetin e mëkateve të Lindjes” për ta festuar ditëlindjen, Enca ka vazhduar pushimet atje.

Sot ajo është parë para një makine sportive derisa ka pasur edhe një mesazh për ta.

“Hajde me zemrën ta boj një xhiro”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat