Elvana dhe Capital T po sjellin një tjetër hit

Mediale Vip

Elvana dhe Capital T po sjellin një tjetër hit

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 09:51
Elvana Gjata dhe Capital T

Sa herë që Elvana Gjata dhe Capital T bëhen bashkë, një gjë që është e sigurt është suksesi që arrijnë. “Fustani” dhe “Lejla” janë dy prej projekteve që kanë sjellë artistët dhe që u pëlqyen shumë nga publiku.

Por, duket se artistët e mirënjohur do të sjellin një tjetër duet.

Burime të sigurta për Prive kanë bërë me dije se dy emrat e njohur janë bërë bashkë për një tjetër këngë, e cila pritet të publikohet shumë shpejt.

Kujtojmë që projekti i fundit i Elvanës ishte dueti me këngëtaren rumune, Inna.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat