Pas fejesës, Kourtney Kardashian zbulon datën e mundshme të martesës me Travis Barker

Mediale Vip

Pas fejesës, Kourtney Kardashian zbulon datën e mundshme të martesës me Travis Barker

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 10:58
Propozimi

Pas fejesës së Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, kanë nisur spekulimet mbi ceremoninë e martesës.

Ylli televiziv i tha po bateristit pas një propozimi romantik pak ditë më parë. Spekulimet për datën e martesës nisën pasi Kardashian vjeçari postoi një foto me pranga.

Fansat vunë në dukje se prangat kanë të gdhendur datën 2 Tetor 2022, për të cilën shumë besojnë se është një “çelës” se kur çifti do të lidhë kurorë. Mirëpo, ndërsa disa fansa e shohin postimin si një aluzion për datën e martesës, të tjerë mendojnë se prangat tregojnë jetën e tyre seksuale.

Sipas Us Weekly, çifti i sapo fejuar thuhet se po planifikon të zgjerojë familjen e tyre.

Një burim zbuloi se dyshja duan të kenë një fëmijë bashkë sa më shpejt të jetë e mundur. Kourtney ka qenë në lidhje më parë me Scott Disick për gati një dekadë, me të cilin ka dhe tre fëmijë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat