Debatuan gjatë provës, Fifi i del në mbrojtje Arditit: Pse po e sulmoni?

Mediale Vip

Debatuan gjatë provës, Fifi i del në mbrojtje Arditit: Pse po e sulmoni?

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 19:00
Fifi, Arditi

Banorët po tentojnë të ndërtojnë një trap funksional në mënyrë të tillë që të kalojnë me sukses provën javore.

Dita e parë e realizimit të kësaj prove të re u shoqërua me debate mes banorëve dhe Arditit, teksa ky i fundit u pretendua se nuk kontibuoi dhe bashkëpunoi mjaftueshëm.

“Mos rri aty por çohu dhe ndihmo. Mos përhap energji negative”,- thanë banorët njëzëri për Arditin.

Fifi nga ana tjetër zgjodhi që t’i dilte në krah mikut të saj, duke i pranuar banorëve se gabimi ishte i tyri që nuk e përfshinë Arditin gjatë kësaj loje.

“Ky di si të bëjë trap sepse jeton afër liqenit. Nuk e dëgjoi askush. Nuk e kuptoj pse i jeni sulur këtij…”,-tha Fifi.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat