Ronela Hajati tregon gjoksin në postimin e fundit

Mediale Vip

Ronela Hajati tregon gjoksin në postimin e fundit

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 09:52
Ronela Hajati

Ronela Hajati ka sjellë imazhe të reja për fansat e saj.

Këngëtarja nga Shqipëria e pëlqyer për këngët e saj të cilat i shndërrohen menjëherë në hite ka postuar dy foto të reja në profilin e saj në instagram.

Si zakonisht as kësaj radhe nuk shpëtoi pa vëmendjen e ndjekësve të cilët nuk hezituan ta komplimentojnë biondinen bukuroshe.

Ronela u shfaq veshur me një bluzë të zezë me dekolte të hapur në të cilën ekspozoi shumë nga gjoksi saj gjigant.

Këngëtarja u pëlqye nga mijëra ndjekës ku nuk munguan as fjalët e bukura që pranoi nga ta.

Ndryshe, kënga e fundit nga Ronela është ajo me titull “Leje”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat