Adelina merr vëmendje me buzët e fryra

Mediale Vip

Adelina merr vëmendje me buzët e fryra

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 16:26
Adelina

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret që ka një bukuri perfekte.

Ajo në çdo aspekt duket perfekte dhe ua kalon të gjitha femrave të estradës.

Duke u kujdesur maximalisht për paraqitjen fizike, imazhet e saj janë të ndryshme dhe unike.

Këtë herë, me një grim perfekt buzët e Adelinës marrin vëmendje me formën që ka, po ashtu edhe të fryra.

Nuk ka si kjo apo?

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat