Fifi i drejtohet Granitit: Nëse hynë një femër e re dhe të pëlqen, atëherë ...

Mediale Vip

Fifi i drejtohet Granitit: Nëse hynë një femër e re dhe të pëlqen, atëherë ...

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 07:47
Fifi dhe Granit Cana

Ngjarjet në “Big Brother VIP” sa po vijnë e po bëhen më interesante.

Fifi dhe Graniti pas zënkave që kishin si duket i kanë ndrequr raportet me njëri-tjetrin.

Këngëtarja dje në bisedë e sipër me Granitin i thotë ish-futbollistit se nëse një femër e re futet në shtëpi ai të merret me të, pasi i thotë se ata dy tashmë janë dosta.

“Nëse të pëlqen një femër e re që hynë në shtëpi, ti grahi mos ta ndjen. Na jena dosta”, i tha Fifi Granitit.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat