Sinan Hoxha me fjalë të veçanta drejtuar Vjolla Haxhiut

Mediale Vip

Sinan Hoxha me fjalë të veçanta drejtuar Vjolla Haxhiut

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 09:23
Sinani dhe Vjollca

Shpesh herë kemi pasur rastin të shohim se si të famshmit tanë krijojnë raporte të afërta me kolegët e tyre, saqë i konsiderojnë si familje.

Një shembull të tillë e kemi parë edhe tek Vjollca Haxhiu dhe Sinan Hoxha.

Në një intervistë, Sinani u shpreh se Vjollcën e konsideron si motër dhe është halla e djemve të tij.

‘Të flasësh për hallën e djemve te mi, të flasësh për motrën tënde, të flasësh për kolegen tënde është paksa e vështirë. Nuk kam parë njeri më të sinqertë, nuk kam parë njeri më korrekt, nuk kam parë njeri më të dashur nuk kam parë njeri më të mirë në marrëdhënie me të gjithë kolegët se këngëtarja dhe mikesha dhe motra ime, Vjollca Haxhiu’ tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat