“Pse nuk u fejuam edhe ne”, Fifi ia bën këtë pyetje ‘vëllait’ të saj Granitit

Mediale Vip

“Pse nuk u fejuam edhe ne”, Fifi ia bën këtë pyetje ‘vëllait’ të saj Granitit

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 22:45
Graniti dhe Semi

Fifi, Graniti dhe Sabiani janë treshja që po zhvillojnë një bisedë ndaras sonte.

Është tema e fejesës ajo e cila Graniti filloi të tregoi me të qeshur një frazë të Iliri.

E tek kjo temë Fifi nuk hezitoi ti drejtohet Granitit duke e pyetur se “Pse nuk u fejuam edhe ne”.

Derisa Graniti i tha Fifit se ne jemi shokë të mirë.

Fifi mbeti pak e prekur nga ky muhabet por vazhdoi të diskutonte me Sabianin dhe Granitin.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat