Learta me veshje provokuese në punë

Mediale Vip

Learta me veshje provokuese në punë

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 15:01
Learta

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara por edhe më të dashura.

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi në një foto që ka postuar Learta.

Ajo shihet në vendin e saj të punës e veshur me një fund mjaft të shkurtër, gjithsesi ajo po duket bukur dhe me stil. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat