Babai e qorton ‘live’ Fifin: Ke bërë gabime, nuk të kam mësuar me bo gjeste të tilla

Mediale Vip

Babai e qorton ‘live’ Fifin: Ke bërë gabime, nuk të kam mësuar me bo gjeste të tilla

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 23:51
Fifi me babain e saj

Fifi ka qenë një nga protagonistet e natës së sotme në Big Brother VIP Albania.

Ani pse ishte në krye të debateve të ashpra, për Fifin nuk ka munguar edhe një surprizë e përgatitur nga produksioni.

Në dhomën e rrëfimit, këngëtares nga Kosova i është shfaqur një video ku ajo ka folur për familjen e saj, në veçanti për babain.

Fifi ka treguar se prindërit e kanë mbështetur për çdo gjë, ani pse për hyrjen në Big Brother babai i saj nuk ka qenë plotësisht dakord.

“Është mburoja ime”, u shpreh Fifi në klipin e dhënë.

Këngëtarja ka treguar momentet e vështira që ka kaluar kur ajo u transferua në Shqipëri për të jetuar.

“Nuk i kam pasur 10 mijë lekë për të shkuar në shtëpi”, thotë Fifi derisa lotët nuk i pushojnë.

Në oborr ajo ka takuar babain e saj i cili i ka folur hapur këngëtares duke i thënë se nuk është as ajo që e njeh.

“S’je Fifi që unë e kom pa, nuk të kam mësuar me bo të tilla gjeste. Duhesh me e ndihmu tjetrin e jo me i bo keq. Pse po e lëndon veten. Jeta nuk është me u lëndu. Shumë mirë të kanë folur ata që të thanë”, kanë qenë fjalët e babait për Fifin.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat